Polecam firmę, niezwykle pomocni, bez nich walka o kredyt była by drogą przez mękę. Rzetelna firma, szczególnie Pani Katarzyna, która zawsze służyła pomocą, dobrą radą i pomagała uspokoić nerwy związane z bankowymi przepychankami.

Paweł L. – wykładowca,

Bardzo dziękuję za profesjonalną współpracę przy pozyskaniu kredytu oraz zakupie nieruchomości. Pani Kasia wykazała się ogromną wiedzą i doświadczeniem, m.in. skutecznie odradzając zakup od niepewnego developera. Korzystam z jej porad z zakresu doradztwa finansowego od 6 lat, zawsze znajduje czas na przygotowanie szczegółowej oferty dopasowanej do potrzeb klienta. Polecam!

Klaudia Parysz,

Firma Check Broker jest partnerem w pozyskiwaniu finansowania dla naszych klientów. Nasza rekomendacja została poprzedzona latami wspólnej współpracy z członkami zarządu spółki.
Znamy ich profesjonalizm oraz chęci do walki o jak najlepszą ofertę dla klienta. Polecamy ich jako uczciwych ekspertów.

Łukasz Szumny, Dyrektor Sprzedaży HSD Arrow sp.z o.o. spółka komandytowa

Współpracujemy z firmą Check Broker już od dawna. Dali się poznać jako rzetelni, dynamiczni partnerzy oraz profesjonalni krakowscy eksperci finansowi. Polecam ich każdemu naszemu klientowi ponieważ są gwarancją sukcesu transakcji.

Grażyna Karasińska, Właściciel Tani Dom Sp.j.

Jestem pod wrażeniem fachowej i szybkiej pomocy w załatwieniu wszystkich formalności związanych z zakupem mieszkania. Każda oferta była skrupulatnie omawiana, a każdy wybór był dokonywany z poczuciem pełnego zaufania. Obszerna wiedza ale i ludzkie podejście gwarantuje bezbolesne rozwiązanie ewentualnych problemów. Bardzo polecam!

Anna Michulec-Wydmańska

 

 

 

Anna Michulec-Wydmańska, Przedstawiciel handlowy

Przy realizacji naszej nowej inwestycji postanowiłem podjąć współpracę z firmą Check Broker sp.z o.o. Zajmują się wyborem najlepszych ofert kredytów hipotecznych pod zakup lokali. Jestem przekonany, że są uczciwy i poświęcają klientowi maksymalną uwagę. Wiem, że Check Broker to sprawdzony ekspert ds.finansowych. Kraków jest miejscem, w którym znajduje się siedziba firmy, co ułatwia z nimi kontakt.

Krzysztof Nalepa, Domartic sp.zo.o.sp.k

Zależało mi na czasie, szukałem uczciwego eksperta finansowego w Krakowie. Cały proces kredytowy przebiegł sprawnie i komfortowo. Pełen profesjonalizm od początku do końca. Jestem bardzo usatysfakcjonowany współpracą.

Maciej M., Sales Executive

Tłumaczą i przeprowadzają  przez gąszcz bankowych przepisów. Nie każdy doradca to potrafi. Nigdy nie zostawiają  bez pomocy
i  mają  sposób na wyjście z każdej kryzysowej sytuacji.

Dostałem całą masę praktycznych porad, jak nie dać sobie wejść na głowę. A wszystko to z dystansem, humorem. Szczerze polecam.

Tomasz B., Kupiec

Polecamy wszystkim. Pełny profesjonalizm,
a na fachową pomoc można było liczyć przez cały okres naszej współpracy. Oprócz pomocy w doradztwie przy wyborze banku, można było również liczyć na sprawne załatwienie wszelkich formalności, jakie się wiążą
z kredytem hipotecznym i 100%  dyspozycyjność.

Kasia – Architekt, Gniewko – Handlowiec,

Współpracuje stale przy różnych projektach, które wymagają finansowania dodatkowo kredytem. Zawsze dostaje konkret i nigdy się nie martwię o bieganie za dokumentami.

Pomoc na każdym etapie, łącznie
z oszacowaniem zagrożeń. Szczerze polecam.

Łukasz Osadziński, właściciel, firma Konceptor